درباره ما

شرکت تجهیز ماشین اخوان از سال ۱۳۸۹ بعد از ۲ دهه تولید مصنوعات پلاستیکی و سفره یکبار مصرف،کیسه زباله رولی و کیسه فریزر تصمیم به آن گرفت که ماشین آلات روز دنیا را با بهترین کیفیت وارد این صنعت کند تا هموطنان و تولید کاران ایرانی بتوانند با بهترین کیفیت و توان بالا محصولات خود را به بازار های جهانی صادر کنند.
این شرکت نماینده رسمی شرکت ژانگ ژی میباشد که این شرکت بزرگترین تولید کننده دستگاه های صنعت پلاستیک در دنیا میباشد و انحصارن دستگاه های تولید نایلون،دستگاه تولید نایلکس،دستگاه های تولید سه لایه(aba)،دستگاه پرفراژ سفره،دستگاه پرفراژ زباله و دوخت نایلکس را وارد ایران میکند.

قابل توضیح است از سال ۱۳۹۲ با توجه به درخواست مشتریان گرامی،تصمیم گرفته شد نمایندگی دستگاه های چاپ از چاپ نایلون ۲ رنگ،دستگاه چاپ ۴ رنگ،دستگاه چاپ ۶ رنگ و دستگاه چاپ ۸ رنگ را بگیرد.با توجه به سفارش مشتریان دستگاه های مورد نظر کارشناسی شده وارد و نصب و راه اندازی خواهند شد.

از انجا که شرایط گارانتی در کشور ما رعایت نمیشود ما با رویکرد جدید و نوآوری که در دستگاه های خود داریم از همان ابتدا تمامی دستگاه های خود را دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش کردیم.

ارزومندیم روزی شاهد آن باشیم که همه همکاران و تولید کنندگان عزیز کشورمان بتوانند بهترین دستگاه های تولید نایلون،دستگاه چاپ و دوخت را دارا باشند.